Latvijas kartinga sezona turpinās ar ceturto posmu Smiltenē

09/08/2019 |

Foto: prokart.lv

Nedēļas nogalē, 10. augustā kartingisti, komandas un līdzjutēji tiksies Smiltenē, “Tepera” trasē, lai aizvadītu sezonas ceturto posmu.

Pauze kopš iepriekšējā posma varētu būt likusies pārāk gara, taču jāpiemin, ka šajā posmā mūsu sportisti paguva startēt vairākās ārzemju sacensībās, uzstādot patiešām ievērības cienīgus rezultātus. Šis noteikti nozīmē arī to, ka treniņu process nav izkritis un katrs nākamais posms, tuvojoties sezonas noslēgumam, kļūs tikai un vienīgi interesantāks.

Jau šodien norit kvalifikācijas braucieni, bet sestdien no plkst. 8:30 līdz 10:20 norisināsies iesildīšanās braucieni, kamēr plkst. 10:20 kvalifikācijas braucienus veiks M125, CZ125, Retro, un Tek klases. Sacensību atklāšanas parāde norisināsies no 11:00 līdz 11:10, priekšfināli ir paredzēti no 11:10 līdz 14:20, savukārt fināla braucienus vērosim no 14:30 līdz 18:35. Kopējais plānotais sacensību ilgums sestdien būs no plkst. 8:00 līdz aptuveni plkst. 20:00, ņemot vērā to, ka 19:00 tiek plānota apbalvošanas ceremonija. Organizatori vērš uzmanību uz to, ka, kā jebkurā pasākumā, iespējamas neplānotas nobīdes laika grafikā.

Latvijas kartinga čempionātā pēc trim posmiem līderi ir Dovids Gudelevičs (Rotax Micro Max), Mārtiņš Janovskis (Rotax Mini Max), Tomass Štolcermanis (Rotax Max Junior), Gustavs Māliņš (Rotax Max Senior), Matvejs Makušins (Rotax Max DD2), Prīts Sei (Rotax Max DD2 Masters), Mārtiņš Lapiņš (KZ2) un Raivis Veikšāns (TeK).

Sezonas kopvērtējumi: LČ individuāliLČ komandasRMLIKPro-Kart individuāliPro-Kart komandasLMT AA skolu kauss

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool