“Kurzemes Ziemas kauss” noslēgsies Vaiņodes lidlaukā

01/03/2019 |

Foto: Facebook.com/eveautosports

Sestdien, 2. martā Vaiņodes lidlaukā noslēgsies Kurzemes ziemas kauss 2019 sezona.

Sacensību sākums paredzēts 11:00, dalībniekiem būs jāveic trīs braucieni, katrs gandrīz divus kilometrus garš un rezultātu noteiks summējot divu labāko braucienu punktus.

Posma nolikums ŠEIT, trases shēma ŠEIT, trase atrodas ŠEIT. Sacensību dienā darbosies bufete.

Reģistrācija noslēdzošajam posmam internetā norisinās līdz šodienas, 1. marta 18:00, kā arī sacensību dienā no 9:00 līdz 10:30.

Īsi pirms Kurzemes ziemas kauss 2019 noslēdzošā posma, ieskatīsimies kopvērtējuma tabulās un mēģināsim iezīmēt iespējamos scenarijus sezonas kopvērtējumam. FWD klasē, kurā līdz šim startējuši 36 dalībnieki, pirmo vietu kopvērtējumā jau nodrošinājis Kaspars Tiders. Otrajā vietā ir Mārtiņš Roze un trešais Gijs Gūža. Tuvākie sekotāji, kuri varētu pamainīt kopvērtējuma otro un trešo vietu ir Irmantas Buivydas, Mārtiņs Zauka un Andris Neilands. FWD/R klasē, par pirmo vietu, vēl prognozējama cīņa starp Mārtiņu Rozi un Kasparu Tideru. Trešais šobrīd ir Gijs Gūža. Diezgan reāli, labi nostartējot, uz godalgotajām vietām vēl pretendē Artūrs Zadovskis un Andris Neilands. RWD klasē līdz šim startējuši 38 dalībnieki, no kuriem pirmais šobrīd ir Kristaps Kronbergs, otrais Dailis Jansons un trešais Kristaps Vidiņš. Tuvākie konkurenti uz kopvērtējuma augstākajām vietām ir Edvards Egle un Jānis Ptičkins. Intriga varētu būt par iespējamo Gvido Rozenblūma startu, izraujot uzvaru posmā, teorētiski viņš var nokļūt pat kopvērtējuma otrajā vietā. FWD/R klasē pirmais šobrīd ir Dailis Jansons, kuram seko Kristaps Kronbergs. Un tālāk jau kļūst interesantāk, lai arī trešā vieta šobrīd pieder Kristapam Vidiņam, viņam ļoti uz papēžiem min Edvards Egle. Veiksmīgi startējot, arī Janis Ptičkins un Artis Bērics noteikti vēl var ieviest korekcijas kopvērtējuma tabulā. 4WD, 4WD/R un 4WD OPEN klasēs vairāk vai mazāk jau ir viss skaidrs. Gatis Bunclers visās klasēs jau priekšlaicīgi ir nodrošinājis pirmās vietas. Minētajās klasēs otrajās vietās ir Uldis Karlovskis un trešajās vietās visās 4WD klasēs ir Rūdolfs Grahoļskis. Cīņa varētu būt starp Uldi un Rūdolfu par atlikušo godalgoto vietu precīzu sadali. Teorētiski kopvērtējuma vietu izkārtojumu ir spējīgs mainīt Kaspars Lauva. 2WD OPEN klasē pirmais ir Kaspars Tiders, otrais Martiņs Roze un trešais Dailis Jansons. Klases kopvērtējumu var pamainīt Artūrs Grinbergs un Juris Spīķis, atliek vien veiksmīgi nostartēt gaidāmajā posmā. HISTORIC klasē šobrīd pirmais ir Uldis Lasmanis un ar diezgan drošu iespēju šo vietu nosargāt. Otrais ir Viktors Bražis, kurm seko Intars Peperis. DĀMU klasē pirmo vietu kopvērtējumā jau nodrošinājusi Katrīna Ieva Gabaliņa. Otrā vieta Līgai Artemenkovai un trešā vieta Sintijai Dmitrijevai, klases kopvērtējumu noteikti vēl var pamainīt jebkura dalībniece, kura ir iepriekš startējusi. JUNIORU ieskaitē diezgan droši pirmajā vietā var justies Irmantas Buivydas. Klasē otrais ir Daniels Zauka un trešais Martins Jēkabsons.

Kurzemes ziemas kauss 2019 kopvērtējums

Atgādinām, ka kopvērtējums tiks aprēķināts, skaitot četrus labākos posmu rezultātus no aizvadītajiem pieciem posmiem.

Izmantotie resursi:
www.eveautosports.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool