“Kurzemes Ziemas kauss” noslēdzas ar posmu Vaiņodes lidlaukā

Svētdien, 25. februārī Vaiņodes lidlaukā norisinājās “Kurzemes Ziemas kauss 2017/2018” noslēdzošais, sestais posms. Sniega un ledus trasē cīņa par uzvarām notika trīs braucienos, no kuriem vērā tika ņemti trīs labākie.

Par uzvarētāju FWD klasē kļuva Artūrs Zadovskis, otrajā vietā ierindojās Miks Ķenavs, bet trešais – Edgars Bergmanis. Visi trīs startēja ar “VW Golf”. Šādā pašā secībā trijotne šoreiz izvietojās FWD/R klases ieskaitē.

E.Bergmanim izdevās uzvarēt 2WD OPEN klasē, kur otro vietu ieguva Kaspars Kairišs (VW Golf), bet A.Zadovskim trešā vieta.

RWD klasē tikmēr pirmo vietu izcīnīja Dailis Jansons (BMW 320), sev aizmugurē atstājot Arti Jēkabsonu (BMW 328i), kamēr trešajā vietā palika Kristaps Lāms (BMW 327). RWD/R kategorijā tikmēr uzvaru guva A.Jēkabsons, otrais bija Kristaps Kronbergs (BMW 320), bet K.Lāmam atkal trešā vieta.

Artis Vicinskis (Subaru Impreza) kļuva par uzvarētāju 4WD ieskaitē, kur otro vietu ieguva Rūdolfs Grahoļskis (Subaru Impreza), bet trešais bija Arvis Bergholcs (Audi 90). A.Vicinskis triumfēja arī 4WD/R klasē, arī šeit R.Grahoļskim otrā vieta, bet trešais bija Atis Graudiņš (Audi).

4WD OPEN kategorijā arī pirmo vietu guva A.Vicinskis, otrais atkal bija R.Grahoļskis, bet trešais – A.Graudiņš.

Divi dalībnieki startēja arī HISTORIC vērtējumā, Viktoram Bražim (VW Golf) pārspējot Ivaru Zeltiņu (VW Golf). DĀMU konkurencē Katrīna Ieva Gabaliņa (Honda Civic) pārspēja Tatjanu Graudiņu (Audi), bet JUNIORU klasē Kristaps Kronbergs (BMW 320) uzveica Markusu Kairišu (VW Golf).

Drīzumā organizatori apkopos arī kopvērtējuma rezultātus. Par sezonas uzvarētājiem infomēsim.