Peters Solbergs plāno startēt Dakaras rallijā un Lemānā

08/12/2015 |

Foto: autosport.com

Rallijkrosa pasaules čempions Peters Solbergs nopietni apsvērs iespēju 2017. gada sākumā piedalīties Dakaras rallijā. Tāpat viņa plānos ir kādreiz izmēģināt Lemānas sacīkšu atmosfēru.

Pagājušajā nedēļā FIA Galā ceremonijā Parīzē Solbergs tika pie čempiona kausa un atklāja dažus interesantus faktus.

Zināms, ka sportists šobrīd cenšas panākt vienošanos ar kādu no rūpnīcām, lai nākošgad dalība pasaules rallijkrosa čempionātā būtu vieglāka, taču paralēli viņam ir arī citi piedāvājumi.

“Pašlaik notiek smags darbs pie tā, lai izdotos panākt atbalstu no kāda auto ražotāja,” britu izdevumam “Autosport” atklāja Peters Solbergs, kurš līdz šim startēja privāti izveidotā komandā PSRX. “Ļoti ceru to piepildīt jau uz nākamo sezonu, bet, ja tas neizdosies, tad 2017. gadā.”

Solbergs arī tika minēts kā iespējamais Dakaras rallija dalībnieks 2016. gada janvārī gaidāmajās sacensībās, taču sportists tomēr startētāju sarakstā neparādījās. Norvēģis atklāj, ka piedāvājums tiešām bijis un viņš to cer izmantot 2017. gadā.

“Man jau bija piedāvājums janvārī startēt Dakarā,” saka Solbergs. “Ja es ātrāk būtu kļuvis par čempionu, būtu šo piedāvājumu pieņēmis. Tagad ir opcija to izmantot 2017. gadā. Tomēr es vēlos, lai viss notiktu kā nākas.”

Šobrīd Solbergs ir saņēmis piedāvājumu startēt arī Lemānas 24 stundu sacensībās, taču pagaidām viņš nejūtas gatavs braukt šosejas sacīkstēs.

“Man vairāk patīk tādas sacīkstes, kurās ir tramplīni un driftēšana,” saka sportists. “Tomēr kaut kad vēlāk es gribētu pamēģināt nostartēt arī Lemānā.”

Izmantotie resursi:
www.rallye-magazin.de

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool