Nitišs ar kroskartu startēs NEZ posmā “333” trasē

13/07/2017 |

Foto: Facebook.com/planetkartcross

Jau šīs nedēļas nogalē, 15. un 16. jūlijā “333” trasē norisināsies Ziemeļeiropas zonas (NEZ) rallijkrosa un kroskartu čempionātu sacensības. Starp dalībniekiem atrodams arī pasaules rallijkrosa čempionāta pārstāvja Reiņa Nitiša vārds.

Sacensībām kopumā pieteikušies vairāk nekā 100 dalībnieki no astoņām valstīm, kuri aizvadīs cīņas 11 dažādās klasēs. Kroskartu braucējiem tas būs NEZ sezonas otrais no trim plānotajiem posmiem, bet rallijkrosa pilotiem – pirmais no četriem NEZ posms.

Atraktīvajā kroskartu klasē “Xtreme” dalību apstiprinājuši 25 dalībnieki, starp viņiem arī Nitišs, kurš izmantos iespēju startēt šajās sacensībās, kamēr ir pārtraukums pasaules rallijkrosa čempionātā. Sportists startēs ar “Planet Kartcross Kamikaz2” kroskartu, bet viņam pretī stāsies sportisti no Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Itālijas un Norvēģijas. Uz starta stāsies arī Beate Klipa (“Semog Suzuki”), Renārs Vinokurovs (“Semog Suzuki”) un Jānis Baumanis (“Semog Bravo Suzuki 600 GSX R”).

Dalībnieku saraksts >>

Jau ziņojām, ka nākamnedēļ Nitišs startēs arī Latvijas rallija čempionāta posmā “Latvija 2017”.

NEZ rallijkross “333” trasē atgriezīsies jau ceturto gadu. Organizatori informē, ka šogad trases konfigurācijā ir veiktas izmaiņas, ko īpaši novērtēs skatītāji. Kā ierasts, abas sacensību dienas līdzjutējiem būs pieejami braucieni ar jaunajiem kartingiem, veikparks, bērnu zona un citi īpaši pārsteigumi.

Sestdien, 15. jūlijā plkst. 11:00 gaidāmi brīvie treniņbraucieni un pirmā kvalifikācija, kamēr 16. jūlijā darbība trasē būs jau no plkst. 8:00 – notiks otrie un trešie kvalifikācijas braucieni, kam sekos pusfināli un fināls.

Biļetes varēs iegādāties pasākuma norises laikā, pie ieejas vārtiem “333” trasē. Biļešu cenas pieaugušajiem 15. jūlijā būs 7 EUR, 16. jūlijā 10 EUR, bet divu dienu biļete maksās 15 EUR. Bērniem no 7-15 gadiem ieejas maksa 5 EUR par katru dienu, bet bērniem līdz 6 gadu vecumam un invalīdiem ieeja bez maksas.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool