Krists Valters mērķē uz “Top 3” Polijas rallijkrosa čempionātā

04/03/2019 |

Foto: Olafs Ezertēvs

6. un 7. aprīlī Technikal Art RX autosportists Krists Valters aizvadīs pirmo rallijkrosa posmu Polijā, kur plāno braukt visu sezonu.

Valters Technical Art RX komandai pievienojās pagājušajā sezonā, kopā ar vēl vairākiem sportistiem. “Bijām draugi jau no pirmajām kopā aizvadītajām sacensībām Latvijas rallijkrosā. Draudzība mums izveidojās pateicoties manam krusttēvam Jānim Ikeram, jo viņš jau ar Technical Art RX komandu bija labi pazīstams. Pēc aizvadītajām sezonām sapratām, ka vēlamies iet zem viena karoga, jo komandā lielāks spēks,” tā par pievienošanos komandai pastāstīja Krists Valters.

Par sezonas mērķi, Valters ir izvirzījis sev iekļūšanu TOP 3 Polijas rallijkrosā. “Par sāncenšiem vēl pāragri spriest, tos varēs sākt analizēt pēc pirmajām sacensībām aprīļa sākumā,” tā piebilda Krists, sakot, ka Polijas rallijkrosu iemēģināja arī pagājušajā sezonā nobraucot vienu posmu, “Polija ļoti iepatikās, viss bija labi, trase interesanta, tāpēc domāju, ka nekādi sarežģījumi nebūs.”

Valters iepriekš ir braucis gan autokrosā (2016. gadā Baltijas kopvērtējumā 2. vieta), gan arī divas sezonas Latvijas rallijkrosa čempionātā. Vaicāts, kādēļ nesekos trešā sezona Latvijā, sportists ir izvairīgs, piebilstot, ka viss jau šeit ir labi, bet neapmierina uzstādītie noteikumi par riepām. “Dēļ riepām, kuras neatbilst kvalitātei. Cena par lielu, tādēļ arī sāku aizdomāties par citām valstīm, kurās varētu startēt rallijkrosā, bez šādiem ierobežojumiem,” saka Valters.

“Liels paldies par atbalstu manam tētim Uldim Valteram un opim Modrim Valteram (Rumbas galdniecība un IMA autoserviss), viņi man ļoti daudz palīdz, tāpat milzīgs paldies manam krusttēvam Jānim Ikeram, kurš mani atbalsta jau no laika gala, daloties gan ar padomiem, gan savu pieredzi autosportā,” tā sacīja Valters, piebilstot, ka priecāsies, ja skatītāju rindās pamanīs arī līdzjutējus no Latvijas.

Informāciju sagatavoja:
Technikal Art RX

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool