“King of Riga” drifta balvu fonds būs 40 000 EUR

15/02/2017 |

Foto: facebook.com/driftlatvia

2017. gads Latvijas driftā solās būs labu sacensību pārpilns, bet vienas no gada lielākajām sacensībām notiks tieši 29. jūlijā, Biķerniekos.

29. jūlijā Biķerniekos notiks Drift Masters GP seriāla King of Riga posms. Drift Masters ir viens no straujāk augošajiem drifta seriāliem Eiropā, kā mērķis ir kvalitatīvas drifta sacensības un sportistu motivācija. 2017. gada sezonā Drift Masters seriāls katrā no saviem posmiem dalībniekiem piedāvās balvu fondu 40 000 eiro apmērā, tādejādi kļūstot par pirmo seriālu pasaulē, kurā ir tik lielas naudas balvas.

Tas nozīmē, ka cīņā par iespaidīgajām balvām Rīgā ieradīsies spēcīgākie Eiropas un, iespējams, ne tikai Eiropas drifteri un ka cīņas būs izteikti spraigas. Skatītājiem sacensības noteikti arī būs vēl azartiskākas, jo cīņas likmes būs tādas kā vēl nekad.

Sacensībām noteikts divu dienu formāts. Pirmā diena, piektdiena, tiks veltīta drifta treniņiem, mediju konferencei ar braucējiem un drifta parādei pa Rīgas pilsētas ielām. Sestdienā notiks oficiālās drifta sacensības ar kvalifikācijas braucieniem un tandēmu fināliem, savukārt vakarā norisināsies oficiālā afterparty ballīte. Papildus sacensībām sestdienā notiks dažāda veida šovi, darbosies izklaides bērniem, darbosies bērnu laukumiņi, kā arī būs atsevišķa izklaides zona skatītājiem. Mazliet tiks mainīts ierastais Biķernieku dalībnieku parka un VIP zonas izkārtojumi.

Organizatori ir ļoti pagodināti, ka ir iespēja uzņemt Rīgā šāda līmeņa sacensības un dot iespēju braucējiem cīnīties par šādu naudas balvu fondu. Jūlija beigās mūs sagaida neaizmirstama nedēļas nogale, kas ieies Latvijas drifta vēsturē.

Biļetes uz Drift King of Riga sacensībām būs pieejamas jau no 1.marta “www.bilesuserviss.lv” un Biļešu servisa kasēs.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool