Kena Bloka komanda aiziet no pasaules rallijkrosa čempionāta

05/10/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

“Peugeot” rūpnīca paziņojusi, ka palielinās resursus dalībai pasaules rallijkrosa čempionātā nākamajā sezonā, karjeru šajā sporta disciplīnā turpinot Sebastjēnam Lēbam, kamēr Kena Bloka pārstāvēto “Hoonigan Racing Division” vienību šajās sacensībās 2018. gadā vairs neredzēsim.

Lai gan nebija zināms, kādu ceļu izvēlēsies iet franču autoražotājs “Peugeot”, tagad oficiāli kļuvis zināms, ka šajā seriālā tas iesaistīsies jau piekto gadu. 2015. gadā “Peugeot” uzvarēja komandu kopvērtējumā, pērn ieguva otro vietu un arī šobrīd, posmu pirms sezonas beigām, “Team Peugeot-Hansen” ieņem otro vietu pasaules čempionātā.

Arī nākamgad “Peugeot” turpinās sadarbību ar rallijkrosa leģendu, Hansenu ģimeni, turklāt savu ieguldījumu gan finansiālā, gan citās jomās tā palielinās, mērķējot uz titula iegūšanu. Tāpat zināms, ka Sebastjēns Lēbs turpinās braukt rallijkrosā, lai gan sportists domāja par atgriešanos rallijā.

Uz starta nākamgad neredzēsim “Hoonigan Racing Division” vienību, ko šogad pārstāv Kens Bloks un Andreass Bakeruds. Vienība paziņojusi, ka vēlas ņemt pārtraukumu no pasaules rallijkrosa čempionāta un mainīs savas pastāvēšanas stratēģiju.

Izmantotie resursi:
www.fiaworldrallycross.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool