Latvijas kartingisti aizvadījuši “Rotax Winter Cup”

Ļoti daudzi sportisti Rotax Winter Cup sacensības izmanto, lai labāk sagatavotos sezonai. Šo iespēju izmanto arī ļoti daudzi Baltijas kartingisti. Sacensībām nozīmi piešķir arī tas, ka uzvarētāji izcīna vietas uz 2020 gada Grand Finals sacensībām.

Latviju šajās sacensībās, kas norisinājās Spānijā, pārstāvēja sportisti trijās ieskaites klasēs – Micro, Junior un DD2. Micro klasē T. Strēle finālbraucienu summā izcīnīja 13. vietu, otrs Latvijas pārstāvis M. Plinta 24. vietā. Junior klasē T. Štolcermanis ierindojās 22. pozīcijā, viņš finālus uzsāka kā piektais, taču sadursme pirmajā finālā liedza iespēju pacīnīties par top 6 pozīcijām kopvērtējumā. E. Vilcāns startēja otrās iespējas braucienā un visticamāk noķēra savu gandarījuma devu, jo pārliecinoši uzvarēja, tādā veidā nodrošinot sev vietu finālos, kur sasniedza 27. pozīciju. Klasē DD2 trīs latvieši, vislabāk veicās K. Zideram, kurš izcīnīja 12. vietu, R. Šubeckis ierindojās 16. vietā un M. Maļinovskis sacensības noslēdza kā 24.

Jāpiebilst, ka mūsu kaimiņiem veicās nedaudz labāk, T. Rudokas (LTU) klasē Micro izcīnīja 6. vietu un R. Veerus (EST) klasē DD2 ierindojās 8. pozīcijā.