Latvijas kartinga čempionāts atgriežas Kandavā

14/07/2017 |

Foto: Mārtiņš Jankovskis, mbilde.lv

Jau šajā nedēļas nogalē, 15. jūlijā pēc ilgāka kartinga sezonas pārtraukuma tiksimies Kandavas Kartodromā. Sestdien uz starta stāsies visi, sezonas ceturtie posmi – Latvijas čempionāta ieskaitē, Latvijas Rotax Izaicinājuma kausā un Pro-Kart kausā. Esam priecīgi, ka arī šogad F1 dizainera Hermana Tilkes veidotā Kandavas trase ir atvērta un gatava uzņemt visus dalībniekus un komandas. Kandavā uz starta šoreiz izies arī Retro klase un kopumā ceram uz patiesi aizraujošām sacīkstēm un lielu interesentu skaitu. Atgādinām, ka skatītājiem un līdzjutējiem ieeja sacensībās ir par velti.

Atgādinām, ka vēl līdz trešdienas (12.07.) plkst. 24:00 aktīvi notiek dalībnieku pieteikšanās sacensībām. To, kā vienmēr, ir iespējams izdarīt “www.prokart.lv” mājaslapā, sadaļā “Sacīkstes”. Visi, ar sacensībām saistītie noteikumi ir atrodami sadaļā “Noteikumi”. Jāpievērš uzmanība tam, ka Kandavā, tiek strikti mērīts trokšņu līmenis, kartingi drīkst rūkt laikposmā no plkst. 8:00 līdz 20:00, šī iemesla dēļ ir arī nelielas izmaiņas dienas kārtībā.

Aicinām pievērst izmaiņām dienaskārtībā. Jāņem vērā, ka sestdien dalībnieku reģistrācija, tehniskā komisija un riepu izsniegšana, sestdien, norisināsies no plkst. 8:00 – 11:00, paralēli no 8:00 – 9:00 norisināsies arī tehniskā kontrole (pa klasēm) un riepu izsniegšana. 9:00 sāksies brīvie treniņu braucieni visām klasēm. Savukārt, 8:30 notiks dalībnieku sapulce. Atgādinām, ka dalība sapulcē ir obligāta. Dalībnieku novietne tiek atvērta ceturtdien 13.07.2017 no plkst. 8:00. Dalībnieku novietnē vietas tiek piešķirtas tikai sacensību dalībniekiem. Vietas netiek iepriekš rezervētas. Sacensību rīkotāji tās piešķirs saskaņā ar secību, kādā dalībnieki ierodas novietnē. Kā arī neaizmirstam, ka piedalīšanās apbalvošanas ceremonijā ir obligāta. Kopējais plānotais sacensību ilgums 15.07.2017 ir no plkst. 8:00 līdz plkst. 19:00. Jāuzsver arī tas, ka piedalīšanās svinīgajā Apbalvošanas ceremonijā ir obligāta, neņemot vērā izcīnītās vietas un godalgas!

Īpašs paldies visiem sportistiem un visiem tiem cilvēkiem, kuri sarūpēja mūsu kartinga tētim – Valdim Brutānam pārsteigumu Madonā. Valdis atzina, ka dzimšanas dienas dāvana bija varena un visiem sirsnīgs paldies! Valdis: “Tagad mana kārta sarūpēt pārsteigumu vai kaut ko tamlīdzīgu…”

Visiem, kuri vēlas sekot līdzi sacensībām neklātienē, to būs iespējams izdarīt vērojot “Sportacentrs.com” interneta tiešraidi – “www.prokart.lv” vai “www.sportacentrs.com” mājas lapā. Neskaitot tiešo translāciju no sacensībām, arī visi sacensību rezultāti tiešsaistes režīmā, kā vienmēr, būs atrodami results.lv, savukārt, pēc sacensībām tie tiks publicēti Prokart.lv sadaļā „Sacīkstes”.

Izmantotie resursi:
www.prokart.lv
Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool