Hirvonens Dakaras rallijā pirmo reizi brauks ar “X-Raid Mini” bagiju

24/11/2017 |

Foto: X-Raid

Bijusī pasaules rallija čempionāta zvaigzne Miko Hirvonens būs viens no trim pilotiem, kura rīcībā uz 2018. gada Dakaras sacensībām tiks nodots pilnīgi jauns “X-Raid” darbnīcā izgatavots aizmugures piedziņas bagijs. Pārējie četri komandas piloti startēs ar pilnpiedziņas apvidus mašīnām.

Pēdējo mēnešu laikā ar “Mini John Cooper Works Buggy” automašīnu jau aizvadīta intensīva testu programma, tos veicot uz dažāda veida seguma, piemēram, Ungārijā un Marokā.

“Šo testu laikā bagijs ne reizi neapstājās tehnisku problēmu dēļ, kas ir apbrīnojams fakts,” stāsta “X-Raid” komandas vadītājs Svens Kvands. “Par spīti šai eiforijai, nevajag aizmirst arī par “Mini John Cooper Works Rally” mašīnām, jo ir trases, kuru segums vairāk piemērots pilnpiedziņas spēkratiem. Turklāt mūsu mašīnas ir ārkārtīgi izturīgas.”

Pilnpiedziņas apvidus auto “Mini John Cooper Works Rally”, ar ko šī gada sākumā notikušajā Dakaras rallijā augstāko rezultātu, sesto vietu, sasniedza Orlando Terranova, ieguvis jaunas konstrukcijas šasiju, kurai ir lielāks piekares gājiens, samazināts svars un citi uzlabojumi.

Kopumā “X-Raid” vienība, kas Dakaras rallijā laikaposmā no 2012. līdz 2015. gadam uzvarēja četras reizes pēc kārtas, janvārī gaidāmajās sacīkstēs startēs ar septiņām mašīnām. Bagijus pilotēs Miko Hirvonens, Braiss Menzīss un Jazīds Al-Radži, bet apvidus automobiļi tiks nodoti Orlando Terranovam, Jakubam Przigonskim, Nani Romam un Borisam Garafulikam.

Izmantotie resursi:
www.bmwblog.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool