“Hansen” komanda turpinās dalību pasaules rallijkrosa čempionātā

06/03/2019 |

Foto: fiaworldrallycross.com

Neskatoties uz “Peugeot” rūpnīcas atbalsta zaudēšanu, spēcīgā rallijkrosa komanda “Hansen Motorsport” izlēmusi šogad tomēr piedalīties pasaules čempionātā.

Komanda šodien paziņoja, ka pasaules rallijkrosa čempionātā tomēr atgriezīsies, gaidāmajā sezonā startējot ar oficiālo nosaukumu “Team Hansen MJP”. Tās sastāvā brauks brāļi Timijs un Kevins Hanseni.

“Hansen” vienība pasaules čempionātā startējusi kopš tās izveides 2014. gadā, izcīnot ne vienu vien uzvaru un 2015. gadā triumfējot arī komandu kopvērtējumā.

Kad “Peugeot” nolēma vairs neturpināt dalību pasaules čempionātā, beidzot sadarbību ar četrpadsmitkārtējā Eiropas čempiona Keneta Hansena nometni, komanda prātoja par aiziešanu no čempionāta. Tikai šodien kļuva zināms, ka arī šogad tā atgriezīsies uz starta “Supercar” klasē, abiem brāļiem Hanseniem startējot ar “Peugeot 208” modeļa rallijkrosa mašīnām.

“Pēc tam, kad “Peugeot Sport” izlēma aiziet no pasaules rallijkrosa čempionāta, Hansenu ģimene palika bez komandas un programmas – tie bija mūsu smagākie mēneši visā vēsturē,” stāsta Kenets Hansens. “Kopš tā brīža, ņemot vērā mūsu dziļo mīlestību pret rallijkrosu, izmantojām gandrīz katru nomoda stundu, lai rastu iespējas komandai savākt budžetu un atgriezties čempionātā.”

“Hansen Motorsport” šogad apvienojusi spēkus ar Maksa Puhera komandu “MJP Racing”, līdz ar to tās abas strādās kopā.

Izmantotie resursi:
www.fiaworldrallycross.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool