“EVE vasaras kausā” aizvadīts piektais posms, fināls tuvojas

Autosprinta seriālā “EVE vasaras kauss 2016” aizvadīts piektais no šosezon plānotajiem sešiem posmiem, un jau pavisam drīz tiks noskaidroti šī gada kopvērtējuma labākie braucēji.

Sezonas piektais posms notika Saldū, Druvas lidlauka teritorijā izveidotajā 1.2 km garajā trasē. Risinājās četri braucieni, no kuriem ieskaitē tika ņemti labākie trīs, bet kopējais laiks noteica ātrākos sportistus vairākās klasēs.

FWD vērtējumā uzvarēja Andis Gluškovs (“VW Golf”), kurš pārliecinoši uzveica Kristu Valteru (“Honda Prelude”) un Artūru Zadovski (“VW Golf”).

Kristaps Lāms (“BMW”) ar tikai 0.65 sekunžu pārsvaru trīs braucienu summā pārspēja Mārtiņu Prūsi (“BMW”) RWD klasē. Trešo vietu izcīnīja Artis Punclavs (“Toyota MR2”), kurš uzvarētājam zaudēja nedaudz vairāk par sekundi.

4WD klasē uzvarētāja godā Artūrs Padrevics (“BMW”). Otro vietu guva Ingars Padrevics (“BMW”), bet trešais piektajā posmā bija Konstantins Koņuhovs (“Subaru Impreza”).

Tāpat Artūrs Padrevics (“BMW”) un Ingars Padrevics (“BMW”) ieguva pirmās divas vietas 4WD Open vērtējumā. Trešo vietu šajā klasē guva Kaspars Aigars (“Subaru Impreza”).

Visplašāk bija pārstāvēta 2WD Open klase, kur uzvarētāja laurus, tāpat kā FWD ieskaitē, plūca Andis Gluškovs (“VW Golf”). Mārtiņš Prūsis (“BMW”) izcīnīja otro vietu, bet Kristaps Lāms (“BMW”) – trešo.

Dāmu klasē Druvas lidlaukā uzvara Līgai Artemenkovai (“Subaru Impreza”), aiz kuras mazliet vairāk par sekundi palika Laura Gluškova (“VW Golf”). Trešajā vietā ierindojās Sarmīte Lagzda (“VW Golf”).

“EVE vasaras kausa” mērķis ir iesaistīt jauniešus autosportā, attīstīt šo sporta veidu Kurzemes reģionā, kā arī nodrošināt dažādu līmeņu sportistiem treniņu iespējas.

Sezonas noslēguma sacīkstes plānotas 3. septembrī.

“EVE vasaras kauss 2016” galveno balvu sezonas kopvērtējuma pirmo vietu ieguvējiem nodrošina “Rude Racing”. Lieliska iespēja pacīnīties par iespēju aizvadīt testus ar DD2 kartingu, pieredzējuša trenera Kristapa Mētera pavadība. Paredzēti divi braucieni, katrs desmit minūtes. Pasākums norisināsies Kandavas kartodromā.