Zināms 2014.gada dragreisa čempionāta kalendārs

02/04/2014 |

Info: EVO Racing Team
Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Tuvojas jaunā Latvijas dragreisa čempionāta sezona un ir zināms 2014. gada sacensību kalendārs.

Kā atklāj sacensību organizatori, šogad tiek aktīvi strādāts pie tehniskiem uzlabojumiem pasākumu laikā, kā arī pie ārvalstu dalībnieku piesaistes. Savu dalību sacensībās jau šobrīd  ir pieteikuši dalībnieki no Somijas, Igaunijas, Lietuvas un pat Zviedrijas.

Viens no Latvijas dragreisa jaunumiem šogad ir kopīgs čempionāts ar Lietuvu.  „Mūsu mērķis ir attīstīt dragreisu  plašākos apmēros, un sadarboties ar Igaunijas un Lietuvas dragreisa  organizatoriem, apmainoties ar pieredzi un organizējot kopīgus čempionātus’’,  komentē sacensību direktore Ieva Čerņajeva.

2014 gada sacensību kalendārs:

31.maijs- 1.jūnijs: Igaunija, Haapsalu
14-15 jūnijs: Lietuva, Kazlu Ruda
6.jūlijs: Biķernieki
2-3.augusts Ventspils
6.septembris: Biķernieki

Visa informācija par 2014. gada Latvijas Dragreisa Čempionāta norisi un dalībniekiem ir atrodama mājaslapā  www.drag-racing.lv.

Ikviens interesents varēs klātienē iepazīties un uzzināt visu saistībā ar šo sporta veidu izstādē ‘’AutoExotica 2014’’, kurā būs izveidots dragreisam veltīts stends.

Oficiālas dragreisa sacīkstes Latvijā notiek jau kopš 2005. gada. Pēdējo gadu laikā Latvijā dragreisa popularitāte ir strauji augusi un sacīkstes klātienē apmeklē no 3000 līdz 7000 skatītāju. Sacīkstēs piedalās no 40 līdz 90 dalībniekiem. Čempiona tituls 2013. gadā tiks izcīnīts ieskaites klasēs PRO A, PRO B, Unlimited, PRO Street, savukārt kausa ieguvēji tiks noteikti Street Modified, Street un Handicap klasēs.

Dragreisa čempionāts 2014.gadā norisināsies sadarbībā ar SIA ‘’Best Līzings’’ un ‘’Aldaris”.  Bez tam 2.-3.augusta sacensības  notiks Ventspils pilsētas svētku ietvaros un ar Ventspils domes atbalstu.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool