Nākamās nedēļas nogalē dragreiss Biķerniekos

23/08/2013 |

Info: Evo Racing Team
Foto: citadalatvija.lv

Skatītajiem ir lieliska iespēja pavadīt vasaras noslēguma brīvdienas karstākajā auto un moto sporta pasākumā, kurš norisināsies 31.augustā un 1. septembrī Biķernieku trasē.

Šajās dienās vienlaicīgi risināsies trīs ugunīgi pasākumi. Sestdien no 18:00 līdz 23:00 norisināsies  NIGHT DRAGRACE PARTY, kurā  vērosim auto šovu, kā arī Drageisa auto  un motociklu kvalifikācijas braucienus, pēc kuriem noritēs spraigi izaicinājumu braucieni starp dažādiem eksotiskiem, un īpaši Dragreisam sagatavotiem auto. Savukārt dienas noslēgumā skatītājus priecēs “Dragreisa Mehāniķu kausa izcīņa 2013”, un uguņošanas šovs.

Organizatori uzsver,ka 31.augustā visiem skatītājiem būs iespēja atrasties dalībnieku parkā, un klātienē apskatīt gan auto izstādi, gan Dragreisa Čempionāta dalībnieku auto. Par mūziku un jautru noskaņojumu būs parūpējušies Dj un Coyote Fly meitenes visā nakts garumā!

Svētdien no plkst.12:00  norisināsies „Bridgestone Adrenaline Dragrace championship” – Latvijas Dragreisa Čempionāta sezonas pēdējais noslēguma posms, kurā būs vērojams šīs sezonas vienīgais moto dragreiss „Moto Dragrace Cup 2013”.

Par godu 1. septembrim ,organizatori ir parūpējušies par vairākiem pārsteigumiem bērniem, skolēniem un ģimenēm: būs iespēja izklaidēties piepūšamajās atrakcijās, piedalīties konkursos. Organizatori sola neredzētus pārsteigumus trasē : spēkavīru izaicinājumu cīņas! Notiks arī Rubbers.lv tradicionālais riepu kūpināšanas šovs, kurā uzvarētājus nosaka skatītāju ovācijas.

Dalībniekus sagaida īpašs balvu fonds no pasākuma ģenerālsponsora „Bridgestone”, kā arī par iespaidīgām balvām būs parūpējies pasākuma lielais atbalstītājs tirdzniecības un servisa centru tīkls „STOKKER” un eļļu zīmols‘’VALVOLINE’’. Apbalvošanas kausus dalībniekiem dāvina ‘’VITA CREDIT’’. Ar īpašām balvām lutinās TALLINK, sniedzot simpātijas balvas dragreisa dalībniekiem – ceļojumus uz Stokholmu . Īpašs paldies pasākuma atbalstītājam Autoplius.lv  un pirmajam auto portālam iAuto.lv,   par  pasākuma atbalstu organizators izsaka pateicību uzņēmuma SIGMEN vadībai.

Ar tehniskajiem noteikumiem un čempionāta nolikumu var iepazīties LAF mājas lapā, kā arī visi jaunumi, diskusijas meklējiet www.facebook.com profilā Latvian Drag Racing Championship., savukārt pieteikšanās sacensībā online režīmā meklējiet www.drag-racing.lv.

Biļetes varēsiet iegādāties uz vietas Biķernieku tirdzniecības kases vietās pie ieejas. Biļetes cena uz vienu pasākuma dienu LVL 5,00, bērniem līdz 7.gadu vecumam ieeja bez maksas, bet no 8 līdz 15 gadiem un pensionāriem (uzrādot  apliecību) – LVL 3,00.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool