Latvijas dragreisa čempionāta pirmais posms pārcelts uz 5. maiju

16/04/2013 |

Info: Jolanta Jermacāne
Foto: Mārtiņš Vanags

Nepiemēroto laika apstākļu dēļ Biķernieku trasē „Bridgestone Adrenalin Dragrace Championship” 1. posms, kas bija paredzēts 20. un 21. aprīlī, ir pārcelts divas nedēļas vēlāk – uz 5. maiju. Skatītāji, kuri jau ir iegādājušies biļetes uz 1. posmu, varēs tās izmantot 5. maijā.

Norises laiks mainīts arī otrajam čempionāta posmam Jēkabpilī – iepriekš izsludinātā 24. un 25. maija vietā tas norisināsies 31. maijā un 1. jūnijā Jēkabpils lidlaukā.

„Dēļ ieilgušās ziemas Biķernieku trases starta/finiša zonu vēl joprojām klāj ūdens un ledus, un diemžēl pirmo posmu nākas pārcelt uz vēlāku laiku,” stāsta dragreisa čempionāta galvenā organizatore Jolanta Jermacāne. „Dēļ pārcelšanas esam spiesti šoreiz atgriezties pie vienas dienas sacensību formāta – svētdienā notiks gan kvalifikācijas, gan pusfināla un finālbraucieni. Tomēr centīsimies, lai viss būtu kompakti un notiktu bez liekām pauzēm,” sola organizatore.

Dalībnieku reģistrācija pirmajam posmam jau ir atvērta interneta vietnē www.drag-racing.lv un organizatori atgādina, ka pirmajam posmam dalības maksa čempionāta klasēs ir samazināta uz pusi. Ar tehniskajiem noteikumiem un čempionāta nolikumu var iepazīties Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) mājas lapā, kā arī visi jaunumi un diskusijas aplūkojamas www.drag-racing.lv.

Šogad dalībniekus sagaida īpašs balvu fonds no pasākuma ģenerālsponsora „Bridgestone”, kā arī par iespaidīgām balvām būs parūpējies pasākuma lielais atbalstītājs – tirdzniecības un servisa centru tīkls „Stokker” un motoreļļu zīmols „Valvoline”.

Dragreisa rīkotāji pirmajam posmam sagatavojuši dažādus pārsteigumus arī skatītājiem – būs gan lielie ekrāni, gan tradicionālais „Rubbers riepu kūpināšanas šovs”, gan dažādi vērtīgi konkursi. Piemēram, „Bridgestone” ikvienam skatītājam piedāvās laimēt dāvanu karti riepu komplekta iegādei 300 latu vērtībā, savukārt kāds cits laimīgais no sacīkstēm mājās dosies ar koši sarkanu „VW Up!” markas automašīnu, kuru lietošanā uz 2 nedēļām varēs laimēt sadarbībā ar auto nomas uzņēmumu „Optimeyz”.

Viens no neparastākajiem šoviem norisināsies jau pie pašas ieejas stadionā – „Latmetal Destroy Dragrace Show”, kurā ikvienam skatītājam par simbolisku samaksu būs iespēja piedalīties vairāku vecu automašīnu iznīcināšanā, kuras sacīkšu beigās parūpēsies par grandiozu šovu – tās sacentīsies dragreisā un kūpinās riepas.

Pirmie 1000 apmeklētāji, kas ieradīsies sacīkšu norises vietā, saņems pārsteigumu no organizatoriem. Tāpat dienas gaitā ikvienam būs iespēja aplūkot „Subaru Centrs Imanta” auto izstādi ar jaunākajiem „Subaru” automašīnu modeļiem, kā arī iegādāties T-kreklus ar Latvijas dragreisa čempionāta simboliku.

Biļetes uz pirmo dragreisa čempionāta posmu 5. maijā var iegādāties www.bilesuserviss.lv, vienas biļetes cena pieaugušajiem ir 7 lati. Iespējams iegādāties arī VIP biļeti, kas maksās 15 latus un nodrošinās piekļuvi arī dalībnieku parkam.

Oficiālais dragreisa čempionāta auto no „Subaru Centrs Imanta”, oficiālais enerģijas dzēriens – „Dynamit” un oficiālais mediju partneris – „Tvnet”. Paldies par informatīvo atbalstu arī portālam www.iauto.lv. Īpašu paldies pasākuma atbalstīšanā organizatori izsaka uzņēmuma „SIGMEN” vadībai.

Labotais 2013. gada Latvijas dragreisa čempionāta kalendārs:
1. 05.05, Biķernieku kompleksā sporta bāze (Rīga), 201 m
2. 31.05 -01.06, Jēkabpils, 402 m
3. 15.-16.06, Igaunija, 402 m
4. 12.-13.07, Liepāja, 300 m
5. 9.-10.08, Daugavpils, 402 m
6. 31.08-1.09, Biķernieku kompleksā sporta bāze (Rīga), 201 m

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool