Latvijas dragreisa čempionāta otrais posms Daugavpils lidlaukā

29/05/2013 |

Info: Jolanta Jermacāne

Pirmais Latvijas dragreisa čempionāta posms veiksmīgi noslēdzies, un organizatori ir krietni parūpējušies par jauninājumiem uz otro Latvijas dragreisa čempionāta posmu.

Norises vieta mainīts otrajam čempionāta posmam -iepriekš izsludinātā Jēkabpils lidlauka vietā tas norisināsies 31. maijā un 1. jūnijā Daugavpils lidlaukā.

„Nepiemērotā Jēkabpils lidlauka betonu plākšņu seguma dēļ, kas pēc ziemas ir krietni pasliktinājies, posmu nākas pārcelt uz Daugavpils lidlauku,” stāsta dragreisa čempionāta galvenā organizatore Jolanta Jermacāne. „Pēc pirmā posma esam sapratuši, kas vēl ir krietni jāuzlabo, un esam apņēmības pilni Daugavpilī veikt šos uzlabojumus. Pie tam otrais posms norisināsies divas dienas,” sola organizatore.

Dalībnieku reģistrācija otrajam posmam jau ir atvērta interneta vietnē www.drag-racing.lv, te redzami arī visi aktuālie jaunumi un norisinās diskusijas.  Organizatori atgādina, ka ar tehniskajiem noteikumiem un čempionāta nolikumu var iepazīties Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) mājas lapā.

Šogad dalībniekus sagaida īpašs balvu fonds no pasākuma ģenerālsponsora „Bridgestone”, par iespaidīgām balvām būs parūpējies pasākuma lielais atbalstītājs – tirdzniecības un servisa centru tīkls „Stokker” un motoreļļu zīmols „Valvoline”. ‘’Bridgestone ‘’ nav aizmirsis arī par skatītājiem, kurus gaidīs īpašas pārsteigumu balvas. Savukārt kāds  laimīgais no sacīkstēm mājās dosies ar koši sarkanu „VW Up!” markas automašīnu, kuru lietošanā uz 2 nedēļām varēs laimēt sadarbībā ar auto nomas uzņēmumu „Optimeyz”.

Biļetes cena uz otro dragreisa čempionāta posmu arī būs īpaši draudzīga: 5ls par divām dienām!

Oficiālais dragreisa čempionāta enerģijas dzēriens – „Dynamit” un oficiālais mediju partneris – „Tvnet”. Paldies par informatīvo atbalstu arī portālam www.iauto.lv. Īpašu paldies pasākuma atbalstīšanā organizatori izsaka uzņēmuma „SIGMEN” vadībai.

Labotais 2013. gada Latvijas dragreisa čempionāta kalendārs:

1. 05.05, Biķernieku kompleksā sporta bāze (Rīga), 201 m
2. 31.05 -01.06,Daugavpils, 402 m
3. 15.-16.06, Igaunija, 402 m
4. 12.-13.07, Liepāja, 300 m
5. 9.-10.08, Daugavpils, 402 m
6. 31.08-1.09, Biķernieku kompleksā sporta bāze (Rīga), 201 m

Latvijas čempionāts un kausa izcīņa dragreisā

Oficiālas dragreisa sacīkstes Latvijā notiek jau kopš 2005. gada. Pēdējo gadu laikā Latvijā dragreisa popularitāte ir strauji augusi un sacīkstes klātienē apmeklē no 3000 līdz 7000 skatītāju. Sacīkstēs piedalās no 40 līdz 90 dalībniekiem. Čempiona tituls 2013. gadā tiks izcīnīts ieskaites klasēs PRO A, PRO B, Unlimited, PRO Street, savukārt kausa ieguvēji tiks noteikti Street Modified, Street un Handicap klasēs.

Evo Racing Team

„Evo Racing Team” ir sporta biedrība, kas ir dibināta 2011. gadā, apvienojoties vairākiem dragreisa faniem un sportistiem, starp kuriem ir arī viens no zināmākajiem dragreisa braucējiem Latvijā – Normunds Lācis. Biedrības vadītāja ir Jolanta Jermacāne. Organizācijas mērķis ir attīstīt dragreisa kustību Latvijā un celt dragreisa sacensību organizācijas kvalitāti.

 

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool