Dakaras rallijā startēs slavens futbola treneris

06/12/2017 |

Foto: sbs.com.au

2018. gada janvārī uz starta Dakaras rallijā startēs Anglijas futbola klubu “Chelsea” un “Tottenham” galvenais treneris Andrē Villašs-Boašs.

40 gadus vecais portugālis sēdīsies pie “Toyota Hilux” stūres un viņa stūrmanis būs bijušais motociklu klases braucējs, 2013. gada Dakaras rallija otrās vietas ieguvējs Rubens Farija, kurš karjeru šajā kategorijā noslēdza pagājušajā gadā.

“Kad Andrē man piezvanīja un uzaicināja ekipāžā, man par to bija jāpadomā… vismaz piecas sekundes,” jokojot saka Farija. “Šis ir lielisks izaicinājums un domāju, ka mēs varam aizvadīt labas sacīkstes, ar to domājot, ka varam katru nakti sasniegt bivoku un neaizkavēties trasē pārāk ilgi.”

Sākotnēji Villašs-Boašs bija iecerējis startēt motociklu kategorijā, tomēr pēc konsultēšanās ar speciālistiem izlēmis par savādāku soli, jo, lai brauktu uz diviem riteņiem, būtu nepieciešams aptuveni gadu ilgs sagatavošanās posms.

Tikmēr par vēlmi nākotnē startēt Dakaras rallijā paziņojis poļu futbola superzvaigzne Roberts Levandovskis. Slavenais futbola kluba Minhenes “Bayern” uzbrucējs, kurš zināms kā liels motoru sporta līdzjutējs, atklāj, ka par šo tēmu jau izrunājies ar savu sievu, taču uz starta Dakarā sportists izies vien pēc futbolista karjeras beigšanas, lai varētu tam koncentrēties pilnvērtīgi.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool