Lēbs uzvar priekšpēdējā posmā, Petransels tuvojas uzvarai rallijā

13/01/2017 |

Foto: Red Bull Content Pool

Ar Sebastjēna Lēba uzvaru piektdien noslēdzās Dakaras rallija priekšpēdējais, 11. posms, bet vadību pirms noslēdzošā ātrumposma, kas būs tikai 64 km garš, saglabā Stefans Petransels.

Sacensību priekšpēdējā dienā bija jāveic mazāk par 300 km garš ātrumposms no Sanhuanas uz Riokuarto.

Vieglo auto klasē ātrākais bija Lēbs, kurš par 18 sekundēm uzveica Petranselu, savukārt kopvērtējumā viņi mainītās lomās, jo Petransels ir pirmais, bet Lēbs – otrais, zaudējot vairāk par piecām minūtēm. Atlikušajā sacīkšu daļā Lēbam būs grūti pārspēt pieredzējušo Petranselu, kurš ir tuvu savai 13. uzvarai Dakaras rallijā.

“Peugeot” komanda tikmēr ir tuvu tam, lai izcīnītu pirmās trīs vietas, jo trešais ir Sirils Deprē, kurš no līdera atpaliek vairāk par pusstundu, bet tuvākos sekotājus apsteidz ļoti ievērojami.

Ar 20. rezultātu posmu noslēdza lietuvietis Antans Juknevičs (“Toyota”), kuram kopvērtējumā tagad jau 21. vieta. Viņš ir tuvu, lai pārspētu Baltijas valstu sportistu augstāko sasniegumu Dakaras rallijā, kas pagaidām vēl pieder latviešiem.

Eduards Nikolajevs (“Kamaz”) guva uzvaru smago auto klasē un šobrīd ir ļoti tuvu uzvarai arī sacīkšu kopvērtējumā, kur jau par 17 minūtēm apsteidz Dmitriju Sotņikovu (“Kamaz”).

Rezultāti >>

Arī “Africa Eco Race” rallijs, kas turpinājās Mauritānijā ar 11. posmu, tuvojas izskaņai. 208 km garajā ātrumposmā uzvarēja Mateū Seradori (“LCR 30”), bet tuvu uzvarai kopvērtējumā ir Vladimirs Vasiļjevs (“Mini”), kurš jau par vairāk nekā divām stundām apsteidz tuvāko sekotāju Miroslavu Zapletalu (“Hummer”). Smago auto kategorijā tuvu uzvarai ir Andrejs Karginovs (“Kamaz”).

Rezultāti >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool