Apdraudēta “Kamaz” komandas dalība Dakaras rallijā

17/06/2016 |

Foto: blog.tonybet.com

Daudzkārtējā Dakaras rallijreida uzvarētāju komanda “Kamaz” iekūlusies pamatīgās finansiālās grūtībās, kā rezultātā tās nākotne ir apdraudēta.

Pēc tam, kad “Vņešekonombank” (VEB) sākta reorganizācija, minētā Krievijas banka uz nenoteiktu laiku pārtraukusi sadarbību ar “Kamaz” rūpnīcas komandu. Šobrīd nav skaidrs, kad tā varētu atsākt finansiālā atbalsta sniegšanu, turklāt iespējams, ka tas varētu nenotikt vispār. Kā zināms, VEB banka bija viens no galvenajiem “Kamaz” vienības sponsoriem.

“Šobrīd mums ir lielas problēmas savākt budžetu, lai gatavotos sacensībām,” portāls “rsport.ru” citē komandas vadītāju Vladimiru Čaginu. “Mums knapi izdevies tikt pie naudas, lai varētu startēt “Silk Way Rally”, taču līdzekļu tam, lai gatavotos un startētu Dakaras rallijā, mums nav vispār.”

Čagins arī atzīst, ka šī ir pirmā reize, kad “Kamaz” komanda piedzīvo finansiāli tik smagus laikus.

Lai gan šogad Dakarā “Kamaz” komanda neuzvarēja, pēdējos 20 gados tā bijusi dominējošais spēks prestižajā rallijmaratonā. Kopš 1996. gada uzvarēts 13 reizes, bet tagadējais komandas vadītājs Vladimirs Čagins, būdams pilots, izcīnījis septiņas no šīm uzvarām.

Izmantotie resursi:
www.rsport.ru

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool