“Africa Eco Race” startēs Monako, pirmais posms 29. decembrī

02/12/2015 |

Foto: motorsport.com

Dakaras rallija aizstājējsacīkste “Africa Eco Race” šoreiz startēs Monako, bet pirmais ātrumposms notiks 29. decembrī Marokā.

Sacensību organizatori tieši Monako jau oficiāli prezentējuši “Africa Eco Race” maratonralliju, līdz kura startam nu jau atlicis mazāk par vienu mēnesi. Sacīkstes notiks astoto reizi.

26. un 27. decembrī Monako tiks veiktas administratīvās un tehniskās pārbaudes, kā arī dots oficiālais starts. Vēlāk notiks došanās uz ostu un pārcelšanās uz Āfrikas kontinentu, kur 29. aprīlī Marokā paredzēts pirmais posms.

No 12 plānotajiem posmiem, Marokā risināsies pieci, vēl seši notiks Mauritānijā, bet viens – Senegālā. Tieši Senegālas galvaspilsēta Dakara ir sacensību gala mērķis, ko plānots sasniegt 10. janvārī, braucot pa leģendārā Rozā ezera krastu.

Zīmīgi, ka arī šoreiz sacensībām pieteikta viena “OSCar” automašīna, ko konstruējis Andris Dambis. To atkal pilotēs krievu braucējs Antons Grigorovs, kurš pērn kopā ar stūrmani Māri Saukānu no Latvijas finišēja septītajā vietā absolūtajā ieskaitē un ceturtajā pozīcijā savā klasē.

Pašreizējais “Africa Eco Race” čempions automobiļu klasē ir Žans Antuāns Sabatjē no Francijas, kurš startēs arī šogad. Tāpat startam gatavojas divas “Kamaz” rūpnīcas komandas ekipāžas, kā arī motociklu klases braucēji. Pašreizējais motociklu ieskaites čempions ir Pals Anderss Ūlevaseters no Norvēģijas.

E12- Africa 2016_net

Izmantotie resursi:
www.africarace.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool