Bakerūds pievienojas Nitiša bijušajai komandai “EKS”

31/01/2018 |

Foto: andreasbakkerud.no

Par Matiasa Ekstrema vadītās pasaules rallijkrosa čempionāta komandas “EKS” jauno pilotu kļuvis norvēģis Andreass Bakerūds. Atgādinām, ka vienību nesen pameta Tomass Heikinens  un Reinis Nitišs, kurš nākotnes plānus vēl nav paziņojis.

26 gadus vecais Bakerūds palika bez komandas, kad no pasaules čempionāta nolēma aiziet Kena Bloka vadītā un “Ford” rūpnīcas atbalstītā vienība “Hoonigan Racing Division”.

Šonedēļ Ekstrems paziņoja, ka turpinās vadīt savu komandu “EKS”, pašlaik tiek būvētas jaunas “Supercar” klases mašīnas, bet “Audi” rūpnīca 2018. gadā, iespējams, sniegs vēl lielāku atbalstu nekā līdz šim. Šodien apstiprināts, ka “EKS” komandai pievienosies Bakerūds.

“Man ir liels pagodinājums startēt šajā komandā,” neslēpj sportists. “Uzturam sakarus jau vairākus gadus, un es cieši esmu sekojis “EKS” attīstībai. Kopā ar šo komandu vēlos spert nākamo soli karjerā un pretendēt uz pasaules čempiona titulu.”

Četrās sezonās, kuru laikā startēts arī “Olsbergs MSE” komandā, Bakerūds uzvarējis četros pasaules čempionāta posmos. Sportists neslēpj, ka sarunas ar Ekstremu notikušas jau ilgi, un viņš centies norvēģi pierunāt startēt savā komandā jau 2014. gadā.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool