Apbalvoti aizvadītās sezonas labākie trofi reidu braucēji

22/01/2019 |

Foto: Mari Ann Photography |

19. janvārī aizvadīts trofi reidu 2018. gada sezonas noslēguma pasākums un gada laureātu apbalvošana. Par Latvijas kausa ieguvējiem Tūrisma kausa izcīņā jau ceturto gadu pēc kārtas kļuva Arnis Pušs, Inese Cirīte, Edmunds Melveris un Eduards Ošups. Otro vietu izcīnīja Normunds Stūrītis, Inta Stūrīte un Jānis Zemlītis, bet trešie – Guntis Skudra, Aivars Ozols, Vilnis Barkāns un Uģis Gailīts.

Savukārt “CanAm Trophy” kausa izcīņā “ATV Hobby 750” klasē Uzvarēja Rolands Puravs, otrais Jānis Burka, bet trešo vietu izcīnīja pārstāvis no Lietuvas Tomas Mikulenas. “ATV Hobby” klasē uzvarēja Gedas Kalinauskas, otrais Andris Šalaginovs, bet trešais Rokas Butavičius, savukārt “ATV Sport” klasē uzvara Igaunijas sportistam Hendrik Laur, otrais Daividas Rudokas, bet trešais Povilas Ignatavicius.

Automašīnu “CT1” klasē pirmā vieta Vadimam un Sanitai Seleckiem, kas šādu pat panākumu izcīnīja arī Igaunijas kausa izcīņā. Otrā un trešā vieta šoreiz Igaunijas pārstāvjiem – attiecīgi otrajā vietā 2018.gada sezonā ir Arvet Adson un Marek Kruusenvald, bet trešie – Ivar Haabsaar un Ullar Sikk.

Trofi reida jaunā sezona sākies jau 9. februārī ar tūrisma kausa ziemas posmu “Nakts Labirints”.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool