Jelgavas „Rullītī” atklāta sacensību ar īres kartingiem ziemas sezona

Sporta un atpūtas kompleksā „Rullītis” Jelgavā 2.janvārī tika atklāta ziemas sezona sacensībās ar īres kartingiem – „Ziemas kauss „Rullītis””.

Uz sacensībām ieradās 80 dalībnieki, no kuriem uz priekšbraucieniem kvalificējās 36 ātrākie braucēji. Savukārt rezultāti septiņos priekšbraucienos noteica, kuri 7 dalībnieki iekļūs lielajā finālā.

Lielajā finālā tika apbalvoti seši ātrākie braucēji – 1.vietu izcīnīja Krišs Jaunzemis, 2.vietā ierindojās Jānis Braželis, 3.vietā – Juris Eklons, 4.vietu ieņēma Ernests Veismanis, 5.vietā Imants Bitmets un 6.vietā Jānis Olle.

Dāmu konkurencē uzvarētājas godā Zane Katrīna Mēnese, 2.vietā Veronika Golovačova un 3.vietā – Kristīne Mēnese.

Komandu konkurencē ātrākā „Rullīša” trasē bija ”123” komanda (Kristaps Gasparovičs, Juris Eklons, Ernests Bitenieks), otrajā vietā „MMB” (Jānis Braželis, Rūdis Memens, Gatis Bergmanis), bet trešajā vietā „Hijēna” (Jānis Olle, Edmunds Ērglis, Nikolajs Bičeks).

Jau šosestdien, 10.janvārī, sporta un atpūtas kompleksā „Rullītis”, Jelgavā uz ezera norisināsies ziemas sacensību 2.posms īres kartingiem, kuri ir atbilstoši sagatavoti un aprīkoti radžotām riepām. Dalību sacensībām var pieteikt sūtot info uz jtsvc@inbox.lv , dalības maksa sacensībām 30 euro.

Treniņi sacensību dienā notiks no plkst.8:00 līdz 10:00, reģistrācija sacensībām no 9:00 – 10:00.

Sīkāka informācija par sacensībām: www.rullitis.lv, facebook – JTSVC Racing Team, vai pa tālruni 29549710, 29565667.

Info: Kristaps Gasparovičs